Wycieraczki haczykowe płaskie

Ostatnio przeglądane

Wycieraczki Alfa Romeo 145 1994 -2001 550 mm - 475 mm

550-475-1000

Nowy produkt

Zestaw wycieraczek bezprzegubowych

marki AKA Germany Technology 

Alfa Romeo 145

Rok produkcji: 1994-2001

StronaKierowcyPasażera
Długość w mm550 mm475 mm
Długość w calach22’’19’’

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

24,60 zł brutto

Więcej informacji

akaHACZYK1.jpg

Wycieraczki płaskie - bezprzegubowe do zastosowania w samochodach z klasycznymi wycieraczkami szkieletowymi montowanymi na tzw. "Haczyk"

Wycieraczki bezprzegubowe tzw. "płaskie" poprawiają wygląd samochodu. Są bardziej aerodynamiczne od wersji szkieletowej, co przekłada się na niższe szumy w trakcie pracy.

Dzięki wbudowanemu spoilerowi, siła docisku powoduje dokładniejsze zbieranie kropel wody z szyby przy wyższych prędkościach.

Kolejną zaletą wycieraczek płaskich jest ich ukryta konstrukcja w osłonie, przez co nie rdzewieją, co można zaobserwować w klasycznej wycieraczce.

Wycieraczka bezprzegubowa pozbawiona jest również wady wycieraczki szkieletowej, a mianowicie nie zamarza na mrozie. Zawsze dokładnie dolega do szyby, co w przypadku starej konstrukcji było niemożliwe, ponieważ zamarzały przeguby wycieraczki generujące docisk do szyby.

Główne zalety wycieraczek:

  • cichsza praca i stabilne wycieranie szyby przy wysokich prędkościach
  • nie twardnieją na mrozie
  • wykonane są z naturalnej gumy, pokrytej wysokiej jakości grafitem, odpornym na promienie UV
  • szybki i bezproblemowy montaż
  • potwierdzone certyfikatem TUV

UWAGA!! Przed założeniem nowego kompletu wycieraczek zawsze umyj szybę płynem do mycia szyb, aby pozbyć się brudów, piasku i innych osadzonych zabrudzeń drogowych, aby wycieraczki nie zostały mechanicznie uszkodzone.

Nigdy nie wycieraj mechanicznie ( gąbką, szmatką ) lub pod ciśnieniem z myjki gumy wycieraczki!! Spowoduje to zmycie powłoki grafitowej z pióra wycieraczki, a faktycznie jej uszkodzenie. Wycieraczka straci powłokę, dzięki której niwelowane jest tarcie o szybę. Uszkodzona guma będzie przeskakiwała po szybie i głośno pracowała.

akaHACZYK2.jpgakaHACZYK3.jpg

Opinii

Śledź nas na Facebooku