Wycieraczki płaskie Multiclip

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

WYCIERACZKI BEZPRZEGUBOWE OPEL Zafira (B) 07/05 - 700 MM / 550 MM

MUL-100-2013

Nowy produkt

Zestaw wycieraczek bezprzegubowych na przednią szybę

marki AKA Germany Technology

OPEL Zafira (B)

Rok produkcji: 07/05 -

StronaStrona kierowcyStrona pasażera
Długość w mm700 MM550 MM
Numer producentaMUL28MUL22

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

31,98 zł brutto

Więcej informacji

akaHACZYK1.jpg

Wycieraczki bezprzegubowe tzw. "płaskie" poprawiają wygląd samochodu. Są bardziej aerodynamiczne od wersji szkieletowej, co przekłada się na niższe szumy w trakcie pracy.

Dzięki wbudowanemu spoilerowi, siła docisku powoduje dokładniejsze zbieranie kropel wody z szyby przy wyższych prędkościach.

Kolejną zaletą wycieraczek płaskich jest ich ukryta konstrukcja w osłonie, przez co nie rdzewieją, co można zaobserwować w klasycznej wycieraczce.

Wycieraczka bezprzegubowa pozbawiona jest również wady wycieraczki szkieletowej, a mianowicie nie zamarza na mrozie. Zawsze dokładnie dolega do szyby, co w przypadku starej konstrukcji było niemożliwe, ponieważ zamarzały przeguby wycieraczki generujące docisk do szyby.

Główne zalety wycieraczek:

  • cichsza praca i stabilne wycieranie szyby przy wysokich prędkościach
  • nie twardnieją na mrozie
  • wykonane są z naturalnej gumy, pokrytej wysokiej jakości grafitem, odpornym na promienie UV
  • szybki i bezproblemowy montaż
  • potwierdzone certyfikatem TUV

W zestawie znajduje się 8 adapterów, dzięki którym kilka wycieraczek obsługuje 95% samochodów osobowych. Demontaż adaptera następuje po odblokowaniu zabezpieczenia i cofnięciu adaptera. Montaż dedykowanego pod model pojazdu adaptera następuje w odwrotnej kolejności.

UWAGA!! Przed założeniem nowego kompletu wycieraczek zawsze umyj szybę płynem do mycia szyb, aby pozbyć się brudów, piasku i innych osadzonych zabrudzeń drogowych, aby wycieraczki nie zostały mechanicznie uszkodzone.

Nigdy nie wycieraj mechanicznie ( gąbką, szmatką ) lub pod ciśnieniem z myjki gumy wycieraczki!! Spowoduje to zmycie powłoki grafitowej z pióra wycieraczki, a faktycznie jej uszkodzenie. Wycieraczka straci powłokę, dzięki której niwelowane jest tarcie o szybę. Uszkodzona guma będzie przeskakiwała po szybie i głośno pracowała.

akaHACZYK2.jpgakaHACZYK3.jpg

Opinii

Śledź nas na Facebooku