Wycieraczki płaskie Multiclip

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

WYCIERACZKI BEZPRZEGUBOWE OPEL Zafira (B) 07/05 - 700 MM / 550 MM

MUL-100-2013

Nowy produkt

Zestaw wycieraczek bezprzegubowych na przednią szybę

marki AKA Germany Technology

OPEL Zafira (B)

Rok produkcji: 07/05 -

StronaStrona kierowcyStrona pasażera
Długość w mm700 MM550 MM
Numer producentaMUL28MUL22

Więcej szczegółów

83 Przedmioty

25,99 zł brutto

Więcej informacji

akaHACZYK1.jpg

Wycieraczki bezprzegubowe tzw. "płaskie" poprawiają wygląd samochodu. Są bardziej aerodynamiczne od wersji szkieletowej, co przekłada się na niższe szumy w trakcie pracy.

Dzięki wbudowanemu spoilerowi, siła docisku powoduje dokładniejsze zbieranie kropel wody z szyby przy wyższych prędkościach.

Kolejną zaletą wycieraczek płaskich jest ich ukryta konstrukcja w osłonie, przez co nie rdzewieją, co można zaobserwować w klasycznej wycieraczce.

Wycieraczka bezprzegubowa pozbawiona jest również wady wycieraczki szkieletowej, a mianowicie nie zamarza na mrozie. Zawsze dokładnie dolega do szyby, co w przypadku starej konstrukcji było niemożliwe, ponieważ zamarzały przeguby wycieraczki generujące docisk do szyby.

Główne zalety wycieraczek:

  • cichsza praca i stabilne wycieranie szyby przy wysokich prędkościach
  • nie twardnieją na mrozie
  • wykonane są z naturalnej gumy, pokrytej wysokiej jakości grafitem, odpornym na promienie UV
  • szybki i bezproblemowy montaż
  • potwierdzone certyfikatem TUV

W zestawie znajduje się 8 adapterów, dzięki którym kilka wycieraczek obsługuje 95% samochodów osobowych. Demontaż adaptera następuje po odblokowaniu zabezpieczenia i cofnięciu adaptera. Montaż dedykowanego pod model pojazdu adaptera następuje w odwrotnej kolejności.

UWAGA!! Przed założeniem nowego kompletu wycieraczek zawsze umyj szybę płynem do mycia szyb, aby pozbyć się brudów, piasku i innych osadzonych zabrudzeń drogowych, aby wycieraczki nie zostały mechanicznie uszkodzone.

Nigdy nie wycieraj mechanicznie ( gąbką, szmatką ) lub pod ciśnieniem z myjki gumy wycieraczki!! Spowoduje to zmycie powłoki grafitowej z pióra wycieraczki, a faktycznie jej uszkodzenie. Wycieraczka straci powłokę, dzięki której niwelowane jest tarcie o szybę. Uszkodzona guma będzie przeskakiwała po szybie i głośno pracowała.

akaHACZYK2.jpgakaHACZYK3.jpg

Opinii

Śledź nas na Facebooku