Wycieraczki tylne

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

WYCIERACZKA TYLNA VOLVO XC70 08.2004-04.2007

RV-12 380-1795

Nowy produkt

Pióro wycieraczki

na tylną szybę samochodu

polskiego producenta VISEE

VOLVO XC70

Rok produkcji: 08.2004-04.2007

StronaTył
Długość w mm380 mm

Mocowanie typu:

rv-12

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

21,50 zł brutto

Cechy produktu

Długość wycieraczki tylnej 380

Więcej informacji

VISEE® jest najszybciej rozwijającym się polskim producentem wycieraczek szyb samochodowych i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek wycieraczek na rynku. Firma powstała w 2009 roku, od którego notuje coroczny dynamiczny wzrost udziału w europejskim rynku wycieraczek do szyb samochodowych.

BACK SIDE – linia produktów VISEE® Back Side obejmuje szeroką grupę wycieraczek samochodowych przeznaczonych do utrzymania w czystości tylnej szyby samochodów osobowych. Różnorodność typów oraz długości produktów w tej serii wymaga specjalnego podejścia w kwestii prawidłowego doboru wycieraczki do auta.

TECHNOLOGIA

Produkt jest wykonany ze sprawdzonych materiałów. Zaprojektowany przez doświadczonych inżynierów, którzy uwzględniają najnowsze trendy dotyczące technologii i designu.

Każdy element pióra jest idealnie dopasowany, dzięki czemu produkt spełnia swoją rolę w najbardziej wymagających warunkach na drodze.

Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne zapewniają dużą wydajność i równomierne zbieranie wody nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Opinii

Śledź nas na Facebooku